Cisza Jak Ta
Cisza Jak TaCisza Jak TaCisza Jak Ta
© Copyright Cisza Jak Ta

ARCHIWUM KONCERTÓW

2017:
15.10 Chorzów - Leśniczówka
14.10 Ostrołęka - Sala koncertowa Muzeum Kultury Kurpiowskiej
13.10 Kościan - Kościański Ośrodek Kultury
12.10 Koźmin Wielkopolski - Kino Mieszko
08.10 Pruszków - Miejscki Ośrodek Kultury Kamyk
07.10 Warszawa - Wawerskie Centrum Kultury Żegańska 1a
06.10 Kraków - Klub Akademicki Arka
01.10 Konin - Piwiarnia Megawat
30.09 Toruń - Centrum Kulturalno-Kongresowe "Jordanki"
29.09 Bydgoszcz - Aula UKW, ul Kopernika 1
28.09 Sopot - Filiżanka i Kubek, ul. Emilii Plater 20
17.09 Warszawa - Reduta Bank Polski
16.09 Lublin -
15.09 Łódź - Keja Pub
14.09 Gdańsk - Dom Harcerza
10.09 Poznań - ODK Słońce
09.09 Sieraków Wielkopolski - Zamek w Sierakowie
08.09 Wrocław - Ośrodek Działań Twóczych Światowid
01.09 Dąbrowa - Dąbrowa - Zamek
31.08 Gorzów Wielkopolski -
13.08 Plecewice - Moto Przystań
12.08 Poznań -
11.08 Dłutówek - Chata Marciny
09.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
08.08 Wetlina - Schronisko PTTK
07.08 Wola Michowa - Stanica ZHP
06.08 Smolnik - Zagroda Chryszczata
05.08 Cisna - Pole namiotowe Tramp
04.08 Bielsko Biała - Schronisko na Szyndzielni
03.08 Szklarska Poręba - Baza Pod Ponurą Małpą
29.07 Spalona - Schronisko Jagodna
28.07 Spalona - Schronisko Jagodna
27.07 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
26.07 Wetlina - Schronisko PTTK
25.07 Cisna - Pole namiotowe Tramp
24.07 Stary Łupków - Grzegorzówka
23.07 Jamna - Schronisko Dobrych Myśli
22.07 Głuchołazy - Park Miejski
21.07 Śrem - Scena przy plaży miejskiej
20.07 Kołobrzeg - Scena letnia RCK
18.06 Kozienice - Centrum Kulturalno Artystyczne
17.06 Wola Rzeczycka - Scena na boisku przy szkole
16.06 Zawoja - Schronisko Na Markowych Szczawinach
15.06 Golczewo - Szczegóły wkrótce
11.06 Kosina - Szczegóły wkrótce
09.06 Kobylanka - Gminny Ośrodek Kultury
04.06 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
03.06 Bukowina Tatrzańska - Schronisko Głodówka
02.06 Poznań - Osiedlowy Dom Kultury Słońce
28.05 Dąbrówka - Park Dźwięków
27.05 Pionki -
26.05 Gryfice - Miejska Biblitoteka Publiczna
25.05 Kołobrzeg - Karczma Solna
21.05 Warszawa - Reduta Bank Polski
20.05 Świętno - Zespół Szkół
07.05 Lublin - Amfiteatr na Poczekajce
05.05 Kazimierz nad Wisłą - Dom Pracy Twórczej
04.05 Sopot - Topos Cafe
03.05 Ełk - Skwer przy ul. Pułaskiego
30.04 Dłutówek - Chata Marciny
28.04 Grudziądz - Klub Akcent
27.04 Rumia - Restauracja Tequila
22.04 Zawoja - Schronisko Na Markowych Szczawinach
21.04 Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą
08.04 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
07.04 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
06.04 Łódź - Keja
02.04 Białystok - Zmiana Klimatu
01.04 Suwałki - Piwiarnia Warki ul. Chłodna 2
31.03 Bartoszyce - Bartoszycki Dom Kultury
30.03 Gdynia - Dom Rzemiosła
26.03 Częstochowa - Galeria Sztuki Gaude Mater
25.03 Rzeszów - Wojewódzki Dom Kultury
24.03 Chełm - Strzecha u Wojciecha
23.03 Warszawa - Reduta Bank Polski
12.03 Złocieniec - Złocieniecki Ośrodek Kultury
11.03 Konin - Gimnazjum nr.5
10.03 Siedlce - Sala Podlasie MOK
09.03 Dębno - Dębnowski Ośrodek Kultury
08.03 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
05.03 Wrocław - DK Światowid
04.03 Pasterka - DW Szczelinka
03.03 Poznań -
26.02 Kraków - Klub Studencki Gwarek
25.02 Katowice - Dom Kultury Koszutka
24.02 Rawicz - Kawiarnia
23.02 Starogard Gdański - Restauracja Centrum SCK
19.02 Wojanów - Pałac Wojanów
18.02 Jedlina Zdrój - Kawiarnia Ciekawa
17.02 Pasterka - DW Szczelinka
12.02 Kielce - Klub Wspak
11.02 Lublin - Zaścianek
10.02 Olsztyn - Sala Kameralna Pod Amfiteatrem
03.02 Pasterka - DW Szczelinka
29.01 Szczecin - Klub Delta
28.01 Poznań - Wkróce
27.01 Lubin - Centrum Kultury Muza
26.01 Puck - Ratusz w Pucku
22.01 Koszalin - Kawałek Podłogi
21.01 Warszawa - Reduta Banku Polskiego
20.01 Suchy Las - Centrum Kultury i Biblioteka
19.01 Gdańsk - Dom Harcerza

2016:
18.12 Łódź - Keja
17.12 Gorzów Wielkopolski - Klub Pod Filarami
16.12 Poznań - Dom Harcerza
11.12 Wilamowice - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
10.12 Zakopane -
09.12 Katowice - Old Timmers Garage
04.12 Krosno - Klub K-15
03.12 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
02.12 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
27.11 Poznań - ODK Pod Lipami
26.11 Jarocin - JOK
25.11 Gdynia - Dom Rzemiosła 10 Lutego 33
20.11 Chęciny - Pod Basztami Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
18.11 Wrocław - Ośrodek Działań Twórczych Światowid
13.11 Ostróda - Sala Pod Amfiteatrem
12.11 Bydgoszcz - Karczma Rzym
11.11 Lwówek - Lwówecki Ośrodek Kutury
06.11 Warszawa - Reduta Banku Polskiego
05.11 Krapkowice - Krapkowicki Ośrodek Kultury
04.11 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
30.10 Wolsztyn - Wolsztyńskie Centrum Kultury
29.10 Goleniów - Dom Kultury w Goleniowie
28.10 Kołobrzeg - Sala Koncertowa Ratusza
23.10 Budry - Gminne Centrum Kultury
22.10 Białystok - Zmiana Klimatu
21.10 Augustów - Dom Kultury
15.10 Opole - Młodzieżowy Dom Kultury
15.10 Pszów - Dom Kultury w Pszowie
14.10 Siemianowice Śląskie - Siemianowickie Centrum Kultury
09.10 Olsztyn - Galeria Sowa
08.10 Toruń - Dom Muz
07.10 Oborniki Wlkp. - Obornicki Ośrodek Kultury
02.10 Kraków - Klub Zaścianek
01.10 Rzeszów - Wojewódzki Dom Kultury
30.09 Lublin - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 9
25.09 Poznań - Stajnie terapeutycze Lajkonik, ul. Mateckiego 10
24.09 Łódź - Klub Tektura
23.09 Gdańsk - Dom Harcerza
22.09 Rumia - Restauracja Tequila
18.09 Wrocław - Ośrodek Działań Twórczych Światowid
17.09 Kotlin - Dom Kultury w Kotlinie
16.09 Warszawa - Dom Kultury Stokłosy
11.09 Poznań - Dom Kultury Pod Lipami
10.09 Świnoujście - Amfiteatr im. Marka Grechuty
09.09 Szczecin - 13 Muz
28.08 Stryszów - Stadion LKS Chełm Stryszów
26.08 Świecie - Kameralna Przestrzeń Widowiskowa
13.08 Ruciane-Nida - Gospodarstwo Majdan
11.08 Rewal - Dworzec kolejki wąskotorowej
10.08 Stegna -
10.08 Krynica Morska - Bulwar Słoneczny
09.08 Kołobrzeg - Scena plenerowa RCK
07.08 Mrzeżyno - Port
06.08 Chojnice - Fosa Miejska
05.08 Cisna - Pole Namiotowe Tramp
04.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
03.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
02.08 Wetlina - Dom Turysty PTTK
01.08 Stary Łupków - Radosne Szwejkowo
31.07 Bukowiec - Artystyczna Stodoła
30.07 Kołobrzeg - Scena plenerowa RCK
05.07 Cisna - Pole Namiotowe Tramp
17.06 Batoszyce -
05.06 Warszawa - Boisko szkoły nr 267
04.06 Mniszków -
03.06 Jawor -
29.05 Gomunice - Klub Bogart
28.05 Schronisko na Hali Łabowskiej -
27.05 Mszana Dolna - Folwark Stara Winiarnia
26.05 Bystre -
25.05 Gniezno -
22.05 Warszawa - Reduta Banku Polskiego
21.05 Gdynia -
20.05 Wadowice -
19.05 Wisła -
15.05 Kołobrzeg - Karczma Solna
14.05 Braniewo - Braniewskie Centrum Kultury
13.05 Chełmża - Biblioteka w Chełmży, filia dla dzieci i młodzieży, ul Bydgoska 7
12.05 Pleszew - Kino Hel
08.05 Kamienna Góra - Dom Kultury
07.05 Ząbkowice Śląskie - Ząbkowicki Ośrodek Kultury
06.05 Wałbrzych - Apropos
03.05 Kostrzyn nad Odrą - Kostrzyńskie Centrum Kultury
02.05 Jedlina Zdrój - Klubokawiarnia CieKawa
01.05 Ochotnica - Ośrodek Wypoczynkowy "Jasiek"
30.04 Bielsko Biała - Schronisko na Szyndzielni
29.04 Racibórz - Przystanek Koniec Świata
28.04 Mielec - Samorządowe Centrum Kultury
24.04 Gdynia - Blues Club
23.04 Puck - Sala Moksir
22.04 Darłowo - Kino Bajka
17.04 Legionowo - Sala koncertowa Ratusza
16.04 Środa Wielkopolska - Dom Kultury
15.04 Poznań - Pod Lipami
14.04 Śrem - Kinoteatr Słonko
10.04 Łódź - Klub Tektura
09.04 Schronisko na Markowych Szczawinach - Schronisko na Markowych Szczawinach
08.04 Tychy - Spółdzielczy Dom Kultury "Tęcza"
03.04 Bukowno - Dom Kultury
02.04 Mysłowice - Mysłowicki Ośrodek Kultury
01.04 Kielce - Klub Wspak
20.03 Lwówek Śląski - Dom Kultury
19.03 Wrocław - DK Bakara
18.03 Duszniki Zdrój - Teatr Zdrojowy
12.03 Toruń - Dom Muz ul. Podmurna
11.03 Chrzypsko Wielkie - Dom Kultury
06.03 Kraków - Klub Gwarek
05.03 Krosno - Klub K15
04.03 Przemyśl - Centrum Kultury
28.02 Będzin - Dom Kultury
27.02 Wrocław -
26.02 Paczków -
21.02 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
20.02 Łobez -
19.02 Szczecin - Klub 13 muz
14.02 Węgierska Górka - Centrum Kultury
13.02 Imielin - Centrum Kultury
12.02 Stepnica - Dom Kultury
07.02 Poznań - Dom Harcerza ul. Widna
06.02 Warszawa - U Przyjaciół
05.02 Gdańsk - Teatr Miniatura
31.01 Ostróda - Centrum Kultury w Ostródzie
30.01 Legionowo - Sala koncertowa Ratusza
29.01 Koło - Miejski Dom Kultury
28.01 Rumia - Tequila
24.01 Kielce - Pałacyk Zielińskiego
23.01 Kraśnik - Centrum Kultury i Promocji
22.01 Brzeg - Miejska Bibiloteka Publiczna
17.01 Świdwin - Centrum Kultury Zamek w Świdwinie
16.01 Kołobrzeg - Fabryka Piwa /Wieża Ciśnień
15.01 Police - Miejski Ośrodek Kultury

2015:
13.12 Katowice - Old Timers Garage
12.12 Rzeszów - Wojewódzki Dom Kultury
11.12 Warszawa - U Przyjaciół
06.12 Koszalin - Kawałek Podłogi
05.12 Szczecin - Klub Delta
04.12 Międzyrzecz - Międzyrzecki Ośrodek Kultury
29.11 Ryn -
28.11 Łomża -
27.11 Olsztyn -
26.11 Olsztynek - Dom Kultury
25.11 Jarocin Wlkp -
22.11 Jarocin (podkarpacki) -
21.11 Nowa Sarzyna k. Leżajska - Centrum Kultury
20.11 Opole Lubelskie - Centrum Kultury
15.11 Kęty -
14.11 Złotów -
13.11 Kołobrzeg -
12.11 Gdynia - Caffe Anioł
11.11 Wronki -
08.11 Głubczyce -
07.11 Łódź -
06.11 Słupca -
31.10 Lublin - Zaścianek
30.10 Grudziądz - Klub Akcent
29.10 Gdańsk -
25.10 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
24.10 Radzionków -
23.10 Kraków -
18.10 Białystok - Zmiana Klimatu
17.10 Ełk - Stary Spichlerz
16.10 Tolkmicko - Dom Kultury
12.10 Wrocław - Stary Klasztor
11.10 Warszawa - Dom Kultury Świt
10.10 Poznań - Dom Harcerza ul Widna
09.10 Poznań -
04.10 Poznań - Blue Note
03.10 Oświęcim - Szkoła Muzyczna w Oświęcimiu
02.10 Lubin - Centrum Kultury Muza
27.09 Nowa Sól -
26.09 Opole - Młodzieżowy Dom Kultury
25.09 Oława -
20.09 Łódź - AOIA
19.09 Sandomierz - Sala widowiskowa Centrum Rekreacji MOSIR
18.09 Toruń - Dwór Artusa - Sala Wielka
17.09 Rumia - Restauracja Tequilla
13.09 Bielsko Biała - Kawiarnia Artystyczna Bazyliszek
12.09 Bacówka na Rycerzowej -
10.09 Koło -
06.09 Tarnowskie Góry -
30.08 Wysoka k/Piły -
29.08 Duszniki Zdrój - Czarny Staw
15.08 Sobótka -
14.08 Ujsoły - Bacówka Na Rycerzowej
13.08 Bielsko Biała - Kawiarnia Artystyczna Bazyliszek
12.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
10.08 Smolnik - Zagroda Chryszczata
09.08 Wetlina - Schronisko Pttk
08.08 Cisna - Bacówka Pod Honem
07.08 Smolnik - Schronisko Nad Smolnikiem
06.08 Wola Michowa - Stanica Harcerska
05.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
04.08 Cisna - Ceik
28.06 Kamienna Góra - Dom Kultury
27.06 Chełm -
26.06 Kargowa -
21.06 Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą
20.06 Dzierżoniów - Scena przy Wieży Ciśnień ul. Miodowa
19.06 Wola Rzeczycka -
14.06 Mysłowice - Mysłowicki Ośrodek Kultury
13.06 Gostyń - Klasztor Filipinów Święta Góra
12.06 Bydgoszcz - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
07.06 Warszawa - Za Burtą nad Wisłą
05.06 Poznań - Centrum Amarant
31.05 Pobiedziska -
30.05 Nakło Nad Notecią - Caffe Emilia
29.05 Wschowa -
23.05 Sędziszów Małopolski - Dom Kultury
23.05 Bukowiec - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
22.05 Jamna - Schronisko Dobrych Myśli
08.05 Nowy Dwór Gdański -
03.05 Kołobrzeg - Karczma Solna
01.05 Kostrzyn nad Odrą - Kostrzyńskie Centrum Kultury
26.04 Gdynia - Art Caffe U Muzyk`uff
25.04 Gdynia -
24.04 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
19.04 Nowy Staw - Centrum Kultury i Biblioteki
18.04 Olsztyn - U Artystów ul. Kołłątaja 20
17.04 Sławno - Sławieński Dom Kultury
12.04 Koszalin - Kawałek Podłogi
11.04 Sieradz - Teatr Miejski - Sieradzkie Centrum Kultury na ul. Dominikańskiej 19 w Sieradzu
11.04 Turawa - Dawny Chorągwiany Ośrodek Wodny
10.04 Warszawa - Praska Drukarnia
29.03 Wrocław - Klub Muzyczny Łykend
28.03 Prudnik - Prudnicki Ośrodek Kultury
22.03 Szczecin - Klub Delta
21.03 Szczecinek -
20.03 Kołobrzeg - Regionalne Centrum Kultury
15.03 Głuchołazy - Centrum Kultury w Głuchołazach
14.03 Opole - Gimnazjum nr.1 ul Hubala 2
14.03 Wrocław - Sala widowiskowa przy ul. Pretficza
13.03 Łódź - Sala Gimnastyczna Politechniki
08.03 Zator - Regionalny Ośrodek Kultury
07.03 Tomaszów Mazowiecki - Ośrodek Kultury "Tkacz"
06.03 Kwidzyn - Kinoteatr w Kwidzynie
01.03 Kraków - Klub Dziennikarzy Pod Gruszką
28.02 Nisko - Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"
27.02 Cisna - Gminne Centrum Kultury i Ekologii
22.02 Ożarów Mazowiecki - Dom Kultury "Uśmiech"
21.02 Wolsztyn - Wolsztyński Dom Kultury
20.02 Jarocin - Jarociński Ośrodek Kultury
15.02 Pruszków - Miejski Ośrodek Kultury "Kamyk"
14.02 Poznań - Dom Harcerza Jeżyce ul. Widna 3
13.02 Buk - Kino Wielkopolanin
08.02 Warszawa - U Przyjaciół
07.02 Łódź - Klub Wytwórnia
06.02 Gorzów Wielkopolski - Jazz Klub Pod Filarami
01.02 Lubniewice - Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach
31.01 Babimost - Gminny Ośrodek Kultury Babimost
30.01 Chojna - Centrum Kultury w Chojnie
29.01 Koło -

2014:
14.12 Rzeszów - Wojewódzki Dom Kultury, Sala Turkusowa
13.12 Przemyśl - Klub Niedźwiadek przy Przemyskim Centrum Kultury
12.12 Radomsko - Miejski Dom Kultury
07.12 Ostaszewo - Dom Kultury w Ostaszewie
06.12 Gdańsk - Radio Gdańsk
05.12 Świecie - Oksir Świecie
04.12 Gdańsk - Dom Harcerza
30.11 Białystok - Zmiana Klimatu
29.11 Olsztyn - Kamienica Naujacka Dąbrowszczaków 3
22.11 Trzcińsko Zdrój - Dom Kultury
16.11 Warszawa - Tawerna Korsarz
15.11 Toruń - Dom Muz
14.11 Bydgoszcz - Restauracja Zatoka
11.11 Bartoszyce - Dom Kultury
10.11 Gdynia - Caffe Anioł
09.11 Pawłówek - Koncert prywatny
08.11 Gdynia - Aula Akademii Marynarki Wojennej przy ul. Śmidowicza
07.11 Świdwin - Dom Kultury Zamek
26.10 Będzin - Ośrodek Kultury
25.10 Radom - Urząd Miasta
24.10 Wałbrzych - Klub muzyczny Apropose
23.10 Oława - Oławskie Centrum Kultury
19.10 Lublin -
18.10 Warszawa - Mała Aula Politechniki
17.10 Poznań -
12.10 Szczecin - Free Blues Club
11.10 Dębno - Dębnowski Ośrodek Kultury
10.10 Sulęcin -
05.10 Gniezno - Miejski Ośrodek Kultury
04.10 Opoczno - Awangarda Art and Music Pub
03.10 Łódź - AOIA
28.09 Gdańsk - Dom Harcerza
27.09 Wrocław -
27.09 Krapkowice -
26.09 Darłowo - Ośrodek Kultury Kino Bajka
20.09 Ostrzeszów -
14.09 Koszalin - Klub Kawałek Podłogi
13.09 Złotów -
07.09 Gomunice - Klub Muzyczny Bogart
06.09 Dąbrowa - Zamek
05.09 Komańcza - Restauracja Pod Kominkiem
18.08 Kołobrzeg - Scena letnia RCK
13.08 Smolnik - Schronisko nad Smolnikiem
12.08 Cisna - Gminne Centrum Kultury i Sportu
11.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
10.08 Warszawa - Za Burtą
09.08 Orzysz - OGRÓDEK MUZYKI, Letni Sezon Kulturalny w Muzeum Michała Kajki.
03.08 Bielsko-Biała - Schronisko Szyndzielnia
02.08 Schronisko na Maciejowej -
28.06 Nieledew/k. Hrubieszowa -
27.06 Mińsk Mazowiecki -
26.06 Kołobrzeg - Kawiarnia Widokówka
14.06 Piaseczno - Rynek miejski
08.06 Kielce - Pałacyk Zielińskiego
07.06 Otwock - PMDK Otwock
01.06 Poznań - Blue Note Club
31.05 Głuszyca - Centrum Kultury MBP w Głuszycy
30.05 Szczecin - Rocker Club
25.05 Kraków -
24.05 Iłża - Dom Kultury
23.05 Odolanów - Dom Kultury w Odolanowie
18.05 Gdynia - Caffe Anioł
17.05 Częstochowa -
11.05 Bydgoszcz - Estrada Stage Bar
10.05 Bronowice - Tereny zielone przy ul. Droga Męczenników Majdanka (obok Restauracji Pikolo)
09.05 Lubin - CK Muza
07.05 Pelplin - Miejska Biblioteka Publiczna
07.05 Otwock - PMDK Otwock
04.05 Majdan Stuleński - Dwór Nad Bugiem
03.05 Cisna - Gminne Centrum Kultury i Sportu
02.05 Bielsko-Biała - Schronisko Szyndzielnia
01.05 Bukowina Tatrzańska - Schronisko Głodówka
30.04 Pabianice -
27.04 Kołobrzeg - Regionalne Centrum Kultury
26.04 Czaplinek - Dom Kultury
25.04 Gorzów Wielkopolski - Klub Pod Filarami
13.04 Białystok -
12.04 Ełk - Stary Spichlerz
11.04 Olsztyn - Galeria Sowa
06.04 Stargard Szczeciński - Art Cafe - piwnica artystyczna
05.04 Poznań -
04.04 Wrocław - Klub Tawerna ul. Wróblewskiego
30.03 Warszawa - Tawerna Czarna Perła
29.03 Częstochowa - Klub "Politechnik"
28.03 Śrem - Kinoteatr Słonko
22.03 Bytom - Bytomskie Centrum Kultury
15.03 Łódź -
09.03 Zielona Góra - Zielonogórski Ośrodek Kultury
08.03 Kostrzyn nad Odrą - Kostrzyńskie Centrum Kultury
02.03 Kraków - Centrum Kultury Rotunda
01.03 Rzeszów - Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
28.02 Lublin - SPA Orkana
23.02 Tarnów - Klub Studencki "Przepraszam"
22.02 Stalowa Wola - Spółdzielczy Dom Kultury
21.02 Tomaszów Mazowiecki - Ośrodek Kultury Tkacz
16.02 Koszalin - Kawałek Podłogi
15.02 Łódź - Oberża Folkowa Zapiecek
14.02 Warszawa - Tawerna Czarna Perła
09.02 Bydgoszcz - Restauraca Zatoka
08.02 Toruń - Dwór Artusa
07.02 Gdańsk - Dom Harcerza
02.02 Poznań - Klub Studencki TROPS
01.02 Kędzierzyn Koźle - Zespół Szkół nr 1w K - Koźlu ul. Skarbowa
31.01 Opole - Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu

2013:
30.12 Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą
15.12 Szczecin - Free Blues Club
14.12 Grodków - Dom Kultury
13.12 Katowice - Old Timers Garage
08.12 Wałcz - Aula Zespołu Szkół nr.1 im. Kazimierza Wielkiego w Wałczu
07.12 Biała Podlaska - Fregata
06.12 Białystok -
05.12 Kętrzyn - Dom Kultury
01.12 Wągrowiec - Dom Kultury
30.11 Olsztyn - Miejski Ośrodek Kultury
28.11 Brzeszcze - Ośrodek Kultury w Brzeszczach
24.11 Wolsztyn - Dom Kultury
23.11 Toruń - Dom Muz
22.11 Gdynia - Blues Club
17.11 Łódź - Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
16.11 Legionowo - Sala koncertow Ratusza
15.11 Warszawa - U Przyjaciół Pub
11.11 Barciany - Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach
10.11 Opoczno - Pub Awangarda
09.11 Radzionków - Centrum Kultury Karolinka
08.11 Piła - Klub Scena
03.11 Świdwin - Świdwiński Ośrodek Kultury
02.11 Koszalin - Radio Koszalin
27.10 Poznań - Blue Note
26.10 Wrocław -
25.10 Oborniki Wielkopolskie - Dom Kultury
20.10 Kraków - Loch Camelot
19.10 Bydgoszcz -
18.10 Czarnków - Miejskie Centrum Kultury
13.10 Lublin -
12.10 Rzeszów -
11.10 Zamość - Corner Pub
10.10 Połajewo - Dom Kultury
06.10 Sławno - Dom Kultury w Sławnie
05.10 Stepnica - Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy
04.10 Czaplinek - Czapliniecki Ośrodek Kultury
29.09 Koźmin Wielkopolski - Dom Kultury
28.09 Warszawa - Kawiarnia "U przyjaciół" ul. Ciołka
27.09 Czersk - Dom Kultury
22.09 Wrocław - Pub Łykend
21.09 Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą
20.09 Leszno - Klub Fabryka Cukierków
15.09 Poznań - Kika Caffe, Plac Kolegiacki
14.09 Łódź - Park Na Zdrowiu - Święto Chorągwi Łódźkiej
08.09 Brzeg - Brzeskie Centrum Kultury
07.09 Częstochowa - KONCERT DLA HARCERZY ZHR
07.09 Srebrna Góra - Twierdza Donjon
06.09 Katowice - 90-LECIE HUFCA KATOWICE
01.09 Szczecinek -
31.08 Żegiestów - Festiwal BABIE LATO
30.08 Ujsoły - Festiwal Danielka
17.08 Schronisko pod Biskupią Kopą - Festiwal SZANTY W GÓRACH
17.08 Łomnica - Łomnicka Chata
11.08 Bielsko Biała - Schronisko Szyndzielnia
10.08 Bukowina Tatrzańska - Schronisko Głodówka
09.08 Muszyna - Baza namiotowa SKPB
09.08 Polany Surowiczne - Chatka KTE Styki
08.08 Cisna - Pole namiotowe Tramp
07.08 Ustrzyki Górne - Zajazd Pod Caryńską
05.08 Kołobrzeg - Letnia Scena RCK
20.07 Głuchołazy - Festiwal KROPKA
11.07 Grunwald - XLII Zlot Grunwaldzki
06.07 Bacówka pod Małą Rawką -
05.07 Cisna - GCKiE Cisna
04.07 Zakopane - Równia Krupowa
03.07 Białogóra -
28.06 Bazuna -
23.06 Dwór nad Bugiem - Majdan Stuleński
22.06 Lublin - Karczma Tadami
21.06 Dłutówek -
15.06 Żyrardów - Las Radziejewski
14.06 Warszawa - Tawerna Czarna Perła
08.06 Starachowice - Harcerski Rajd Świętokrzyski
02.06 Kołobrzeg - RCK
26.05 Szczecin - Free Blues Club
25.05 Frombork -
24.05 Gdynia - Blues Club
19.05 Kraków - CK Rotunda
18.05 Katowice - Miejski Dom Kultury Koszutka
17.05 Czersk - Ośrodek Kultury w Czersku
12.05 Poznań - Dom Kultury Pod Lipami
11.05 Wronki -
04.05 Schronisko Szyndzielnia - Schronisko PTTK
04.05 Węgierska Górka - OPG Węgierska Górka
03.05 Bukowina Tatrzańska - Schronisko Głodówka
02.05 Cisna - GCKiE Cisna
01.05 Warszawa - Polowa zbiórka harcerstwa starszego
28.04 Wrocław - klub Firlej
27.04 Paczków - Ośrodek Kultury i Rekreacji
26.04 Warszawa - DK Świt
20.04 Sobótka - Schronisko pod Wierzycą
19.04 Olsztyn - CKUWM
14.04 Łódź - AOIA
12.04 Koźmin Wlkp. - Dom Kultury
23.03 Kołobrzeg
16.03 Wągrowiec
09.03 Łódź - Festiwal Yapa
03.03 Bielsko Biała - Bazyliszek
02.03 Katowice - Old Timers Garage
01.03 Wolsztyn - Dom Kultury
24.02 Szczecin - Free Blues Club
23.02 Gdynia - Blues Club
22.02 Poznań - Kika Caffe
17.02 Lublin - Czarna Owca Pub
16.02 Warszawa - Tawerna Czarna Perła
15.02 Toruń - Dwór Artusa
10.02 Poznań - Blue Note

2012:
06.01 Gdynia - Blues Club
07.01 Łódź - Gniazdo Piratów
13.01 Poznań - Piwnica Farna
14.01 Wrocław - Klub Łykend
15.01 Oborniki - Obornicki Ośrodek Kultury
04.02 Szczecin - Free Blues Club
10.02 Legionowo - Sala Koncertowa Ratusza
11.02 Warszawa - Tawerna Korsarz
12.02 Bydgoszcz - Klub Barka
17.02 Poznań - Piwnica Farna
18.02 Rzeszów - Tawerna Żeglarska
19.02 Lublin - Czarna Owca
24.02 Gdynia - Blues Club
25.02 Tarnobrzeg - Festiwal Śpiewograniec
26.02 Opoczno - Metro Cafe
02.03 Kraków - Scena w Kamieniołomie
03.03 Katowice - Old Timers Garage
04.03 Chojnów - MOKiR
10.03 Łódź - Festiwal Yapa
17.03 Kołobrzeg - Regionalne Cetrum Kultury
29.03 Koszalin - Studio Radio Koszalin
30.03 Łódź - Oberża Folkowa Zapiecek
31.03 Warszawa - Dom Kultury Świt
01.04 Toruń - NRD Pub
27.04 Dłutówek - koncert prywatny
28.04 Cisna - Centrum Kultury i Sportu
29.04 Wetlina - Schronisko PTTK
03.05 Żegiestów - Willa Zosia
04.05 Bukowina Tatrzańska - Schronisko Głodówka
05.05 Racibórz - Przystanek Kulturalny Koniec Swiata
06.05 Florentynów - koncert prywatny
12.05 Gdynia - Blues Club
18.05 Środa Wlkp. - Ośrodek Kultury
19.05 Radzionków - Dom Kultury Karolinka
20.05 Jamna - Festiwal Pod Słońce
24.05 Połajewo - Gminny Ośrodek Kultury
25.05 Poznań - Piwnica Farna
26.05 Warszawa - Ośrodek Kultury Ochoty
02.06 Mostki - 54 Harcerski Rajd Świętkorzyski
03.06 Częstochowa - Słodko-Gorzki
09.06 Drężno - Zlot drużyn starszoharcerskich
10.06 Szczecin - Free Blues Club
23.06 Przywidz - 40 Bazuna
07.07 Łęczyca - Festiwal Nocnik
03.08 Cisna - Ceik
06.08 Smolnik - Schronisko Nad Smolnikiem
07.08 Wetlina - Schronisko PTTK
08.08 Wierchomla - Schronisko Nad Wierchomlą
09.08 Bukowina Tatrzańska - Schronisko Głodówka
10.08 Rawicz - Dom Kultury
11.08 Głuchołazy - 85 lecie Schroniska Pod Biskupią Kopą
12.08 Głuchołazy - 85 lecie Schroniska Pod Biskupią Kopą
13.08 Ostrów Wlkp. - 100 lecie Harcerstwa Wlkp.
15.08 Cisna - Restauracja Troll
16.08 Ustrzyki Dolne - Bieszczadzkie Targi Turystyczne
19.08 Ogródek k/Orzysza - Ogródki Sztuki w Muzeum Michała Kajki
01.09 Stepnica - Gminny Ośrodek Kultury
02.09 Goleniów - Goleniowski Dom Kultury
02.09 Dąbrowa - Festiwal Zamczysko
08.09 Głuchołazy - Koncert charytatywny dla Jacka
14.09 Sieraków - Centrum Kultury Zamek Opalińskich
15.09 Andrychów - Festiwal Turystyczne Granie Pod Pańską Górą
15.09 Schronisko Rycerzowa - Gitarą i Grulem
22.09 Działdowo - Festiwal Piosenki Harcerskiej
28.09 Stara Dąbrowa - Zlot Hufca Warszawa Praga Północ
12.10 Gdynia - Blues Club
13.10 Koło - koncert prywatny
14.10 Koszalin - Kawałek Podłogi
19.10 Warszawa - Tawerna Czarna Perła
20.10 Zielonka - Centrum Kultury
21.10 Lublin - Karczma Zaścianek
26.10 Wejherowo - Dom Kultury
27.10 Łódź - Oberża Folkowa Zapiecek
28.10 Kędzierzyn Koźle - Pod Papugami
09.11 Śrem - Śremski Dom Kultury
16.11 Gdańsk - Infinium
17.11 Legionowo - Maraton Piosenki
18.11 Opoczno - Metro Caffe
23.11 Schronisko Przysłop Pod Baranią Górą
24.11 Jedlina Zdrój - Pałac Jedlinka
25.11 Chorzów - Leśniczówka
30.11 Kołobrzeg - RCK
01.12 Lewin Brzeski - Dom Kultury
02.12 Kraków - Loch Camelot
06.12 Szczecin - Free Blues Club
08.12 Tomaszów Mazowiecki - DK Tkacz
09.12 Poznań - DK Pod Lipami
15.12 Prudnik - Prudnicki Ośrodek Kultury
16.12 Wrocław - Klub Łykend
31.12 Sobótka - Dom Turysty Pod Wieżycą - koncert sylwestrowy

2011:
05.03 Kędzierzyn Koźle - Festiwal Harcerski
12.03 Łódź - Festiwal Yapa
13.03 Łódź - Gniazdo Piratów
25.03 Kołobrzeg - Sala Koncertowa Ratusza - 8 urodziny zespołu
16.04 Gdynia - W Górach Jest Wszystko Co Kocham
17.04 Poznań - W Górach Jest Wszystko Co Kocham
01.05 Przemyśl - VII PJT
02.05 Cisna - Gminne Centrum Kultury
20.05 Poznań - Dom Kultury Krąg
21.05 Jamna - Festiwal Pod Słońce
22.05 Kraków Tawerna Stary Port
24.06 Wdzydze Kiszewskie - Festiwal Bazuna
16.07 Głuchołazy - Festiwal Kropka
07.08 Cisna - Festiwal Natchnieni Bieszczadem
08.08 Wetlina - Pttk Wetlina
17.09 Bacówka na Rycerzowej - Gitarą i Grulem
24.09 Gliwice - Festiwal Harcerski
15.10 Kalisz - Pub Beka
22.10 Nowy Sącz - W Górach Jest Wszystko Co Kocham
23.10 Rzeszów - W Górach Jest Wszystko Co Kocham
06.11 Kraków - W Górach Jest Wszystko Co Kocham
12.11 Legionowo - W Górach Jest Wszystko Co Kocham
17.11 Poznań - Piwnica Farna
18.11 Pniewy - Festiwal Liro Ty Moja Śpiewna
19.11 Wrocław - Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej
09.12 Szczecin - Na Szlaku Poezji
16.12 Kołobrzeg - Regionalne Centrum Kultury
17.12 Łódź W Górach jest Wszystko Co Kocham - Sala Kinowa PŁ
18.12 Warszawa W Górach Jest Wszystko Co Kocham - Klub Stodoła
19.12 Olsztyn W Górach Jest Wszystko Co Kocham - Centrum Edukacji i Kultury

2010:
07.11.2010 Warszawa Dom Kultury Stokłosy
06.11.2010 Lublin Bakcynalia
05.11.2010 Łódź Piwnica Artystyczna Keja
18.09.2010 Bacówka na Rycerzowej Gitarą i Grulem
21.08.2010 Kraków Błonia Jubileuszowy Zlot Stulecia Harcerstwa
12.08.2010 Dołżyca k/Cisnej Festiwal Rozsypaniec
31.07.2010 Kołobrzeg Latarnia Morska
17.07.2010 Głuchołazy Festiwal Kropka
05.06.2010 Schronisko Głodówka Tatry Muzyczna Zohylina
04.06.2010 Schronisko Andrzejówka Góry Suche Turystyczna Awangarda Muzyczna
28.05.2010 Poznań Dom Kultury Pod Lipami
03.05.2010 Cisna Siekierezada
02.05.2010 Przemyśl II OSPTurystyczną Pod Kopcem
06.03.2010 Kołobrzeg Sala Koncertowa Ratusza - 7 urodziny zespołu

2009:
13.01.2009 Szczecin Royal Jazz Club
07.12.2009 Kołobrzeg Zespół Szkół Ekonomicznych - koncert charytatywny
06.12.2009 Poznań, koncert W górach jest wszystko co kocham..., CK Zamek
05.12.2009 Gdynia, koncert W górach jest wszystko co kocham..., Dom Rzemiosła
20.11.1009 Wrocław V Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej
19.09.2009 Biały Brzeg k/Przedborza Stanica Harcerska
01.08.2009 Kołobrzeg Tawerna Fiddler's Green - 10-lecie Tawerny
17.07.2009 Głuchołazy Festiwal Kropka
13.06.2009 Kołobrzeg Latarnia Morska Festiwal Wodnikus
15.05.2009 Poznań Dom Kultury Pod Lipami
17.04.2009 Łódź Oberża Folkowa Zapiecek
14.03.2009 Łódź YAPA
07.03.2009 Kołobrzeg Sala Koncertowa Ratusza VI Urodziny Zespołu
06.03.2009 Wałcz Wałeckie Centrum Kultury
21.02.2009 Opoczno Kawiarnia Bartek
20.02.2009 Poznań Galeria Artystyczna - Piwnica Tula
18.02.2009 Szczecin Royal Jazz Club
31.01.2009 Gdańsk Pub Infinium, wspólnie z zespołem Słodki Całus od Buby

2008:
14.12.2008 Poznań, Centrum Kultury Zamek - koncert " W górach ... "
13.12.2008 Bukowina Tatrzańska, Schronisko Głodówka
12.12.2008 Gdynia Dom Rzemiosła - koncert " W górach ... "
15.11.2008 Wrocław Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej -
08.11.2008 Opoczno Dom Kultury - Święto Hufca
19.10.2008 Kraków " W górach jest wszystko..." Rotunda
18.10.2008 Lublin Bakcynalia Chatka Żaka
17.10.2008 Poznań Dom Kultury Pod Lipami
04.10.2008 Gdańsk Studio Radia Gdańsk
27.09.2008 Kołobrzeg Sala Koncertowa Ratusza
14.09.2008 Kutno Park Traugutta Święto Róży
31.08.2008 Gdańsk Festiwal Oddech Przestrzeni
01.08.2008 Kołobrzeg Festiwal Nadzieja
07.06.2008 Kołobrzeg Festiwal Wodnikus
05.07.2008 Myślibórz Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej
19.07.2008 Głuchołazy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Kropka
01.05.2008 Brzeg II Spotkania Artystów Wszelakich "Przylądki Dobrej Nadziei"
19.04.2008 Bielsko-Biała Teatr Banialuka koncert wgórach
18.04.2008 Katowice Teatr Korez koncert w górach
16.03.2008 Łódź Oberża Folkowa Zapiecek
15.03.2008 Łódź Festiwal YAPA
08.03.2008 Kołobrzeg Sala Koncertowa Ratusza koncert z okazji V Urodzin zespołu
14.02.2008 Koszalin Galeria EMKA

2007:
17.12.2007 Warszawa Mała Aula Politechniki Warszawskiej
16.12.2007 Łódź Sala Widowiskowo-Kinowa Politechniki Łódzkiej
15.12.2007 Poznań CK Zamek
14.12.2007 Szczecin II LO im. Mieszka I
09.12.2007 Gdynia Teatr Miejski
08.12.2007 Elbląg CKiWM "Światowid"
07.12.2007 Olsztyn CEiK ul. Parkowa 11
24.11.2007 Kołobrzeg Latarnia Morska
17.11.2007 Wrocław Przegląd Kultury Studenckiej
06.10.2007 Gdańsk Radio Gdańsk
15.09.2007 Kołobrzeg Latarnia Morska
15.08.2007 Cisna - Festiwal Bieszczadzkie Anioły
01.07.2007 Kołobrzeg Latarnia Morska Koncert dla Długiego
24.06.2007 Kołobrzeg Skwer Pionierów Centralne Obchody Dni Morza
16.06.2007 Kołobrzeg Latarnia Morska Port Literacki
14.06.2007 Kołobrzeg Latarnia Morska Bursztynowe Pióro
09.06.2007 Kołobrzeg Port Jachtowy - festiwal Wodnikus
26.05.2007 Podczele - koncert w ramach Dni Podczela
06.05.2007 Katowice Teatr Korez
05.05.2007 Rączki k/ Radomska
16.03.2007 Łódź Festiwal YAPA 2007
10.03.2007 Podczele Willa Tarsis
03.03.2007 Kołobrzeg Sala konferencyjna ratusza - 4 Urodziny Zespołu
26.01.2007 Choszczno Cafe Players
15.02.2007 Szczecin Klub Kontrasty
14.01.2007 Kołobrzeg WOŚP hala Milenium

2006:
28.12.2006 Kołobrzeg LO im. M.Kopernika koncert charytatywny
17.12.2006 Łódź Sala kinowa Politechniki Łódzkiej projekt W górach
16.12.2006 Poznań Centrum Kultury ZAMEK projekt W górach
18.11.2006 Wrocław Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej
20.10.2006 Paczków Dom Plastyka
21.10.2006 Brzeg Brzeskie Centrum Kultury
22.09.2006 Koszalin pub Centrala
02.09.2006 Kołobrzeg Latarnia Morska
10.08.2006 Dołżyca, Cisna Festiwal Bieszczadzkie Anioły
08.08.2006 Kołobrzeg Latarnia Morska
29.07.2006 Kołobrzeg III Festiwal Piosenki Poetyckiej "Nadzieja"
23.07.2006 Gdańsk Teatr Leśny Łagodne Spotkania Muzyczne
08.07.2006 Ustronie Morskie, festiwal Wodnikus
01.07.2006 Kołobrzeg Festiwal Szantowy "NA FALI" Port Jachtowy
10.06.2006 Trzebiatów Tawerna u Zejmana
23.06.2006 Elbląg festiwal Bazuna - koncert
24.06.2006 Elbląg festiwal Bazuna - konkurs
21.05.2006 Wiele III Festiwal - Łagodne Spotkania Muzyczne
01.05.2006 Ustronie Morskie GOK koncert przed zespołem Bez Jacka
30.04.2006 Kołobrzeg Festiwal Wodnikus amfiteatr Portu Jachtowego
30.04.2006 Dygowo Festyn Europejski
17.04.2006 Kołobrzeg Świąteczny koncert w Latarni Morskiej
08.04.2006 Kołobrzeg Koncert w latarni morskiej.
01.04.2006 Wrocław XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej konkurs
25.03.2006 Ustronie Morskie 3 Urodziny Zespołu
24.03.2006 Kołobrzeg 3 Urodziny Zespołu - sala koncertowa ratusza
12.03.2006 Łódź YAPA konkurs
08.03.2006 Ustronie Morskie Wernisaż
17.02.2006 Ustronie Morskie Gminno - Miejski Ośrodek Kultury
08.01.2006 Kołobrzeg Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

2005:
17.12.2005 Poznań Centrum Kultury Zamek, ul. Św. Marcin 80/82
03.12.2005 Gdańsk Pub Infinium
02.12.2005 Gdynia Pub Anawa
01.12.2005 Koszalin "Red Pub",
05.11.2005 Ustronie Morskie GOK,
04.11.2005 Trzebiatów Tawerna u Zejmana
03.11.2005 Koszalin sala koncertowa Radia Koszalin
13.10.2005 Ustronie Morskie GOK, wernisaż
24.09.2005 Kołobrzeg Koncert w restauracji Galeon wraz z zespołem PDSU
16.09.2005 Ustronie Morskie Wernisaż w Gminnym Ośrodku Kultury
21.08.2005 Ustronie Morskie Europejski Zjazd Młodych Gwiazd
29.07.2005 Kołobrzeg Festiwal piosenki poetyckiej Nadzieja - półfinały
28.07.2005 Kołobrzeg Koncert przed zespołem Raz Dwa Trzy
10.07.2005 Sopot Festiwal BAZUNA - konkurs
07.07.2005 Trzebiatów - koncert charytatywny
25.06.2005 Kołobrzeg Port jachtowy
29.05.2005 Gryfice Festiwal CZKAWA konkurs, koncert
22.05.2005 Wiele, Łagodne Spotkania Muzyczne - Muzyka I Środowisko - konkurs
01.05.2005 Kołobrzeg Festiwal Wodnikus - koncert wieczorny
12.03.2005 Kołobrzeg restauracja Galeon koncert urodzinowy
28.01.2005 Miastko koncert charytatywny
13.01.2005 Kołobrzeg restauracja Galeon finał WOŚP

2004:
25.09.2004 Kołobrzeg latarnia morska koncert
26.06.2004 Trzebiatów Tawerna u Zejmana
27.06.2004 Lubań festiwal Bazuna konkurs
07.03.2004 Gryfice festiwal Czkawa konkurs
14.02.2004 Kołobrzeg Pub Galeon koncert
11.01.2004 Kołobrzeg ratusz finał WOŚP

2003:
18.10.2003 Kołobrzeg Pub Galeon koncert
25.10.2003 Mirosławiec festiwal Listobranie konkurs
14.09.2003 Świecie festiwal Nocne Śpiewanie na Zamku konkurs
03.08.2003 Szklarska Poręba Giełda Piosenki Turystycznej konkurs
29.06.2003 Tczew festiwal Bazuna konkurs
09.03.2003 Gryfice festiwal Czkawa konkurs