Strona głównaLife StylePo czym poznać że facetowi zależy na znajomości?

Po czym poznać że facetowi zależy na znajomości?

Przez Redakcja

-

Może być trudno stwierdzić, czy facetowi zależy na Tobie. Dobrą zasadą jest zwracanie uwagi na to, jak cię traktuje. Jeśli zawsze o tobie mówi, przytula cię, mówi „lubię cię” lub robi wiele innych rzeczy, to znaczy, że mu na tobie zależy. Ale jeśli nie zawsze patrzy na Ciebie, wydaje się być rozkojarzony lub po prostu nie jest Tobą zainteresowany, to znaczy, że nie jest zainteresowany.

Wygląda swobodnie wokół Ciebie

Jeśli zastanawiasz się, jak poznać, że facetowi zależy na Tobie, to trafiłaś we właściwe miejsce. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Twój facet może nie zawsze będzie okazywał swoje uczucia w tradycyjny sposób, ale na pewno będzie postępował logicznie. Możesz być zaskoczona tym, co zrobi w imię dobrej zabawy, np. zrobi Ci filiżankę herbaty i odłoży telefon komórkowy, kiedy będzie w pobliżu.

Może być również bardziej zainteresowany Tobą, niż chce to przyznać. Poświęci czas, by poznać twoje zainteresowania, hobby, a nawet dzieci. To dobry znak, że mężczyzna jest bardziej skłonny dać z siebie wszystko dla swojej kobiety.

Przytula Cię

Możesz poznać, że facetowi zależy na znajomości, po tym, jak często się przytula. Przytulanie może być bardzo pocieszające. Są też świetnym sposobem na podniesienie nastroju. Jednak wszystkie uściski mają różne znaczenie. Ważne jest, żeby wiedzieć, na co zwracać uwagę.

Uścisk ramienia to częsty uścisk, którym mężczyźni obdarzają kobiety. Temu rodzajowi uścisku towarzyszy zwykle intensywny uśmiech. Jeśli nie czujesz się komfortowo w takim uścisku, możesz się odwrócić.

Chłopcy, którzy przytulają się od tyłu, są często zdezorientowani. W platonicznym związku nie będą oni zasłaniać osoby, którą przytulają. Ale w romantycznym związku ten rodzaj uścisku jest silnym sygnałem seksualnego przyciągania.

Zwraca uwagę na Twój język ciała

Mężczyzna na polowaniu prawdopodobnie zwróci uwagę na Twoje cyfry i dolną wargę. Prawdopodobnie potraktuje też poważnie Twoje fantazje i okaże Ci uprzejmość na całe życie. To nie jest zła rzecz, zwłaszcza jeśli jest miłym facetem. Krótko mówiąc, jest twoim najlepszym przyjacielem. Kluczem do jego uczuć jest zapewnienie mu rozrywki i dobrego jedzenia. Być może będziesz musiała mieć się na baczności, jeśli planujesz nocny wypad na miasto, ale to jest czas na zabawę. W tym celu powinnaś być otwarta na odrobinę przyjacielskiej rywalizacji, na przykład pocałunek lub dwa.

Sprawia, że czujesz się przy nim swobodnie

Jeśli jesteś singielką, możesz się zastanawiać, jak rozpoznać, że facet jest Tobą zainteresowany. Chociaż nie jest łatwo przyciągnąć uwagę samotnego mężczyzny, możesz podjąć kroki, aby to sobie ułatwić. Te kroki sprawią, że późniejszy związek będzie szczęśliwy.

Przede wszystkim będziesz chciała stworzyć sobie pewną przestrzeń osobistą. Oznacza to unikanie spotykania się z innymi ludźmi, zwłaszcza z mężczyznami. Dzięki temu będziesz mogła skupić się na rzeczach, które są dla Ciebie ważne, w tym na perspektywach randkowych. Będziesz też w lepszej pozycji, żeby porozmawiać z ukochanym, kiedy przyjdzie na to czas.

Mówi, że Cię lubi

Nie zawsze łatwo jest stwierdzić, czy facet lubi Twoją znajomą. Dzieje się tak dlatego, że są oni bardziej skłonni do tłumienia swoich uczuć. Są jednak pewne znaki, na które możesz zwrócić uwagę, a które mogą wskazywać, czy on Cię lubi, czy nie.

Mężczyźni, którzy lubią Twoją znajomą, często chcą Ci pomóc. Zaoferują ci radę lub udzielą ci pomocy. Jest to oznaka szczerego zainteresowania. Często chcą widzieć Cię szczęśliwą.

Mężczyźni mają również tendencję do lubienia Twojej osobowości i wyglądu. Jeśli facet jest tobą zainteresowany, będzie próbował poznać cię lepiej. Będzie zadawał pytania o Twoje życie, a nawet prawił Ci komplementy. Ważne jest jednak, aby dać mu wystarczająco dużo czasu.

Oceń artykuł: Po czym poznać że facetowi zależy na znajomości?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy