Strona głównaRozrywkaCzy będzie 3 część 365 dni?

Czy będzie 3 część 365 dni?

Przez Redakcja

-

Uznany serial Netflixa 365 dni jest już dostępny w serwisie streamingowym. Trylogia śledzi historię miłości kobiety porwanej przez szefa mafii, którą ostatecznie ratuje jej mąż, Massimo. Serial wzbudził już duże zainteresowanie, zwłaszcza ze względu na kontrowersyjną fabułę i niejednoznaczne zakończenie. Pozostaje jednak pytanie: czy powstanie trzecia część? Na szczęście fani mogą obejrzeć cały serial 365 dni na Netflixie.

Następne 365 dni jest oparte na powieści Blanki Lipińskiej. Laura, grana przez Annę-Marię Sieklucką, jest córką dyrektora sprzedaży. Po fatalnym spotkaniu z mężem podejrzewa go o romans z jej byłą dziewczyną. Mimo jej obaw, zabija jej psa i przez pewien czas przetrzymuje ją jako zakładniczkę. Później zaczyna zażywać narkotyki i wchodzi w związek z konkurencyjnym gangsterem Nacho. To może mieć jeszcze większy wpływ na losy Laury.

Film był kręcony we Włoszech i w Polsce. W obsadzie znaleźli się Simone Susinna, Otar Saralidze i Magdalena Lamparska. W filmie Nacho jest gangsterem, który chce zniszczyć Massimo. W filmie Nacho jest gangsterem, który chce zniszczyć Massimo, ale jego postać jest bardziej intrygującym wrogiem.

Podczas gdy 365 Days Part 2 zostało wydane 27 kwietnia 2022 roku, dopiero 19 maja Netflix ogłosił, że wyda trzecią część serii. Nie jest jeszcze jasne, czy trzecia część będzie miała premierę w tym samym czasie, czy też minie kolejny rok, zanim powstanie czwarta.

Jeśli trzecia część 365 dni zostanie wydana 19 sierpnia, film będzie oznaczał koniec serii. Jeśli jednak tak się nie stanie, seria może być kontynuowana w innym kierunku. Jedną z możliwości jest bardziej agresywna wojna między mafiosami. Inna możliwość to taka, że Laura zakocha się w innym mężczyźnie, co zmieni bieg jej życia.

Nie ma wątpliwości, że kolejna część 365 dni będzie pełna zwrotów akcji. Oczekuje się, że pojawi się w nim więcej postaci Nacho, który będzie odgrywał większą rolę. Oczekuje się również, że będzie on miał większy wpływ na przyszłość Laury.

Chociaż trzecia część 365 dni nie została jeszcze zaplanowana, Netflix potwierdził, że pojawi się we wrześniu 2022 roku. Na początku tego roku Netflix ogłosił również, że trwają prace nad sequelem 365 dni.

Fanów oryginalnego filmu ucieszy wiadomość, że zespół twórców 365 dni powraca w trzeciej części. Powróci też wielu kluczowych członków obsady. Michele Morrone ponownie wcieli się w rolę Massimo, a Magdalena Lamparska powróci jako najlepsza przyjaciółka Laury, Olga.

Film zostanie wyreżyserowany przez ten sam zespół, co pierwsze dwie części. Film będzie oparty na tej samej powieści. W związku z tym można się spodziewać większej ilości zwrotów akcji, więcej seksu i bardziej niejednoznacznego zakończenia.

Oceń artykuł: Czy będzie 3 część 365 dni?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy